+48 601 686 756
dianola@tlen.pl

Zapraszamy na rodzinny urlop w otoczeniu zieleni

Ośrodek Wypoczynkowy "Dianola" położony jest w Darłówku Zachodnim (dzielnica Darłowa), tuż za wydmą morską, w odległości 100 m od plaży, która co roku otrzymuje certyfikat Błękitnej Flagi. Na terenie ośrodka znajdują się:

  • 3 budynki z pokojami dla Gości: budynek główny, pawilon I i pawilon II (w każdym z budynków Wi-fi),
  • basen zewnętrzny dla dorosłych i starszych dzieci, basenik dla maluszków oraz wiata wypoczynkowa,
  • plac zabaw z trampolinami,
  • miejsce na grilla,
  • mini siłownia na powietrzu,
  • kilka boisk do różnych gier plenerowych (m.in. siatkówki plażowej, badmintona, streetball'a, shuffleboard'a, piłki nożnej),
  • kort tenisowy,
  • sala telewizyjna z grą w piłkarzyki oraz ping-pongiem. 

Na miejscu można wypożyczyć rowery (NOWOŚĆ). Ponadto do dyspozycji Gości jest 1,5 ha ogrodzonego terenu z pięknym ogrodem i fontanną. Rośliny wpływają dodatnio na nasze zdrowie i nastrój, dają poczucie harmonii i odpoczynku dla skołatanych nerwów, dlatego Ośrodek Wypoczynkowy "Dianola" to idealne miejsce dla wypoczynku na łonie natury.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny, ogrodzony parking. W szczycie sezonu, jest to szczególnie ważne udogodnienie, gdyż większość parkingów miejskich jest bardzo zatłoczona oraz biletowana. Do każdego pokoju przyporządkowane jest jedno bezpłatne miejsce parkingowe.

Z przodu ośrodka działa Bistro u Pirata, gdzie można smacznie zjeść i przyjemnie spędzić czas na 18-metrowej replice galeonu.

Atuty naszego obiektu

100 METRÓW DO PLAŻY I CENTRUM
Znajdujemy pomiędzy pierwszym a drugim zejściem na plażę, dosłownie 100 m od plaży (w linii prostej 50 m), 100 m od kładki nad koroną wydmy zachodniej, około 100 m od Parku Nadmorskiego i około 500 m od ścisłego centrum Darłówka.
Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny, ogrodzony parking. Do każdego pokoju przyporządkowane jest jedno miejsce parkingowe. W szczycie sezonu, jest to szczególnie ważne udogodnienie, gdyż większość parkingów miejskich jest bardzo zatłoczona oraz biletowana.
BEZPŁATNY PARKING
BASEN
Zewnętrzny basen jest do dyspozycji w miesiącach – od początku czerwca do połowy września, dla gości hotelowych.
Nasza kuchnia opiera się na daniach, które powstają w naszej kuchni ze świeżych, lokalnych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić podniebienia zarówno tych starszych, jak i młodszych gości.
DOMOWA KUCHNIA
PLAC ZABAW, SIŁOWNIA, GRILL
Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy ogrodzony, kolorowy plac zabaw z trampolinami, zaś dla miłośników aktywnego wypoczynku zewnętrzną siłownię. Na terenie znajduje się również miejsce na grilla.
Na terenie Ośrodka znajduje się dużo zieleni i prowadzony jest ogród z unikalnymi egzemplarzami kwiatów i krzewów. Tutejsza roślinność przyciąga rozmaite gatunki ptaków, które dają cudowne koncerty.
PIEKNY OGRÓD I DUŻO ZIELENI

Atrakcje dla naszych Gości

BASENY
Basen zewnętrzny dla dorosłych i starszych dzieci (6m x 12 m) i basenik dla maluszków są do dyspozycji wyłącznie dla naszych Gości.
PLAC ZABAW
Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy ogrodzony plac zabaw z trampolinami.
MINI SIŁOWNIA
"POD CHMURKĄ"
Miłośnicy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji zewnętrzną siłownię.
Na terenie znajduje się również wydzielone miejsce z grillami i ławeczkami.
MIEJSCE NA GRILLA
BOISKA
W Dianoli nasi Goście mogą aktywnie spędzić czas grając w tenisa, siatkówkę plażową, badmintona, shuffleboarda, bule czy piłkę nożną.
KORT TENISOWY
SCHUFFLEBOARD
PING-PONG
I PIŁKARZYKI
W budynku głównym oddajemy do dyspozycji Gości salę telewizyjną, gdzie można pograć w ping-ponga i piłkarzyki.
OGRÓD
Z FONTANNĄ
Na terenie Ośrodka znajduje jeden z największych ogrodów w okolicy z egzotycznymi egzemplarzami kwiatów i krzewów. Można tu spędzić czas wśród zieleni, słuchając szumu morza i cudownych ptasich koncertów.
BOISKA DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ I BADMINTONA
DOMOWA
KUCHNIA
Nasza kuchnia opiera się na produktach od lokalnych dostawców. Dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić podniebienia zarówno tych starszych, jak i młodszych Gości.
Świetna lokalizacja!

Znajdujemy się dosłownie:

- 100 m od plaży (pomiędzy pierwszym a drugim zejściem, w linii prostej 50 m),

- 100 m od kładki nad koroną wydmy zachodniej,

- 10 m od Parku Nadmorskiego i

- około 500 m od ścisłego centrum Darłówka.

Ale pas nadmorski to nie tylko morze i plaża, to także piękne jeziora, rzeki, łąki, pola i parki, które znajdują się w naszej okolicy – wszystko w zasięgu ręki.